Deníček štěňátek/diary of puppies...

 OTEC: FRANTSUZKIY POTSELUY NUMBER ONE IN ALL ARCITA      MATKA: SWEET ZIDARA ARCITA

Datum narození štěňátek/Date of Birth: 03.04.2018

Pejsci/Male dog: HIPPO BLACK BOY (ZELENÁ STUHA) (ZADANÝ)

Fenky/Female dog: HANNY BLACK GIRL (FIALOVÁ STUHA) (ZADANÁ), HAPPY BLACK GIRL (ŽLUTÁ STUHA) (ZADANÁ), HEIDI BLACK GIRL (RŮŽOVÁ STUHA)

PŘI ZÁVAZNÉ REZERVACI ŠTĚŇÁTKA POŽADUJEME ZÁLOHU NA ŠTĚŇÁTKO DLE DOMLUVY. PŘIJETÍ ZÁLOHY POTVRDÍME "REZERVAČNÍ SMLOUVOU".
The reservation will be made for you when the deposit will be paid. We will confirm the received of the deposit by Reservation Contract.

Ke každému štěňátku od nás obdržíte v den odběru: KUPNÍ SMLOUVU, GENETICKÉ TESTY RODIČŮ, KONTROLU CELÉHO VRHU VETERINÁRNÍM LÉKAŘEM. Pet Passport. Chovatelský servis je samozřejmostí.

 

18.04.2018 - Rána mám hrozně moc ráda. Přestože kvůli miminkům stáváme denně ve tři, čtyři hodiny, protože maminka zavelí, štěňátka ještě spinkají, přesuneme se z ložnice do pokoje i s celou výbavou, dovolí mi udělat si kávu, protože moc dobře ví, že jinak jsem k nepotřebě, mezitím očistí miminka a jde se kojit. Po nakojení přijde znovu očista, po které musím vyměnit jejich deku. Miminka spokojeně usínají, zatímco Zidarka odběhne stepovat ke kuchyňské lince, protože tam čeká v mističce odměna. Miluji Zidarku, miluji její štěňátka.

fotografie se zvětší po rozkliknutí/click on the pictures for enlarge them

17.04.2018 -
Dneska miminkům přišla z Plemenné knihy ČMKU čísla zápisu a vzor, jak bude vypadat jejich Průkaz původu.

16.04.2018 -
Dneska první stíhání drápků, zítra nás čeká první preventivní odčervení.


14.04.2018 - Dnes je mrňouskům 11 dní a už se jim podařilo přibrat k porodní váze 335 g. Takže mají více jak půl kila. Začínají otvírat očička.


10.04.2018
- Pejsek HIPPO...jak ho položím, tak i zůstane. Podmínkou je mít plné bříško :)

fotografie se zvětší po rozkliknutí/click on the pictures for enlarge them

08.04.2018 - Dnešní fotografie štěňátek. Maminka Zidarka má hodně mlíčka, o miminka se pečlivě stará, je to úžasná maminka.


05.04.2018
- Dnešní fotografie štěňátek. Úžasně vyrovnaný vrh, jedno miminko jako druhé. Děkuji ti moje milovaná Zidarko (SWEET ZIDARA ARCITA). A pochopitelně děkujeme i tatínkovi Čukovi
(FRANTSUZKIY POTSELUY NUMBER ONE IN ALL ARCITA), i ten má bezesporu svůj podíl.


04.04.2018 - Mlíčko od maminky nám moc chutná. Už jsme i nějaké to deko přibrali.


04.04.2018 - Zidarka si dneska uvědomila, že je maminkou, nasadila přísný výraz a všechny nás tady pěkně prohání a usurpuje. I chudinka Jůlinka musela opustit svůj pelíšek, protože se Zidarce
zdálo, že je příliš blízko u jejich miminek. Jůlinka je stará psí dáma, tak ustoupila, moc dobře ví, že přijde čas, kdy si miminka bude moci pořádně prohlédnout a případně se s nimi i pomazlinkovat.03.04.2018
- První fotografie štěňátek.
Zidarka předvedla přímo učebnicový přirozený porod. Ve 4:00 hodiny ráno začala dýchat, v 8:00 hodin mírně potlačovala, 9:18 odtekla plodová voda a v 9:30 byl na světě první chlapeček.
Miminka váží okolo 200gr. Vzhledem k tomu, že sama Zidarka váží ani ne 8 kg, je to velikánská šikulka. Děkuji moje holčičko!!